Заради майбутнього дітей: У Верхнянській ОТГ відкрили школу мистецтв. ФОТО

У будівлі колишньої сільської ради у селі Верхня з’явилась школа мистецтв. Раніше приміщення потребували капітального ремонту, а у самій громаді тільки мріли про велику школу мистецтв. Силами команди «ЗА МАЙБУТНЄ» цей проєкт вдалося втілити в життя. Для відкриття школи зробили капітальний ремонт приміщень, замінили комунікації та провели ряд інших робіт.

За словами кандидата у депутати Івано-Франківської обласної ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Віктора Шевченка, Верхнянська ОТГ показує приклад правильного системного розвитку – акцент на дітях.

ДО ТЕМИ: Команда “ЗА МАЙБУТНЄ» презентувала масштабний проєкт “Витягнемо дітей зі смартфонів”

«Діти у Верхнянській ОТГ – дуже талановиті. І взагалі Верхнянська громада показує приклад правильного системного розвитку – комфортне проживання і навчання наших дітей. Навчання не тільки в школі, а навчання духовному, навчання мистецтву. Це є запорука того, що села не будуть вимирати»,- зауважив Віктор Шевченко.

Завідувач сектору з питань культури, релігії та туризму Верхнянської ОТГ, автор ідеї створення школи, кандидат на посаду голови Верхнянської громади Іван Стратієнко додає, що відтепер місцева дітвора матиме можливість справді розвиватись різносторонньо. Наразі у перший клас уже подали заяви 65 учнів. З ними займатимуться майже десять викладачів.

«У таких закладах, як школа мистецтв, народжується нація, легенди, віртуози, інтелігенція. Ті люди, як мали би тішити Україну. У школі мистецтв уже працюють класи декоративно-прикладного мистецтва, хореографії та вокалу. Тут можна освоїти різноманітні інструменти – скрипку, фортепіано, бандуру, саксофон, трубу, акордеон, баян. У планах – уроки із вишивки бісером та різьбярства»,- ділиться Іван Стратієнко.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм