“Закликаю негайно закрити Буковель”, – Михайло Ноняк звернувся до уряду. ВІДЕО

Кандидат у депутати по 87 виборчому окрузі Михайло Ноняк, який наразі хворіє COVID-19, звернувся до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я та обласної влади із закликом негайно закрити “Буковель” на карантин.

Відеозвернення Михайло Ноняк опублікував на своїй сторінці у Facebook, пише Ратуша.

Я вважаю злочином проти нації те, що сьогодні, коли в області оголошено червону зону небезпеки, фактично, без обмежень працює «Буковель». Звертаюся до Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я та обласної влади із закликом негайно закрити “Буковель” на карантин. Ви ж визнали, що він є епіцентром зараження на Covid19, – написав кандидат у депутати.

За його словами, по камерах спостереження можна побачити, що велика кількість людей розважаються без жодних засобів індивідуального захисту та не дотримуються соцдистанції:

Вважаю це великою небезпекою для нашої області. “Буковель” повинен бути закритий на час карантину! Бо те, що я бачу в лікарні, панове, це не жарти.

ДО ТЕМИ: Михайло Ноняк: Закликаю приїжджих кандидатів не наражати моїх земляків на небезпеку

Також Михайло Ноняк висловився щодо вакцинації проти СOVID-19 та назвав ймовірну причину малої кількості охочих робити щеплення:

В Україні вже другий день, як розпочалась вакцинація від Covid-19. Однак і тут – черговий провал уряду, який спромігся завезти в Україну хіба що маловідому індійську вакцину, не надавши населенню інформації щодо її безпечності, ефективності. Невідомість завжди лякає. Тому сьогодні маємо таку незначну кількість охочих вакцинуватись при такій загрозливій ситуації із захворюваністю.

Кандидат у депутати додає, що попри пандемію, деякі депутати продовжують проводити агітацію та збирати людей.

Мені прикро, що здоров’я і життя людей сьогодні перетворилося у розмінну монету. Попри пандемію, деякі кандидати і далі повним ходом проводять агітацію, збирають людей, привозять ВІП-агітаторів. Сьогоднішній день не був винятком: один із топ-політиків намагався врятувати свою підопічну. То невже патріотам гоже йти за мандатом по трупах людей?

Не менш ганебним Михайло Ноняк вважає й поведінку партійців “Свободи”:

Як можна було продати телеканал Медведчуку, на обслугу ідей “русского міра”, а потім ще й приїжджати зі Львова до нас на округ і вчити патріотизму? Та ні, панове, ми вже якось самі. А ви йдіть до Медведчука вєщати. Переконаний: люди дадуть належну оцінку таким діянням свободівців.

ДО ТЕМИ: Жоден мандат депутата ВР не вартує людського життя: Михайло Ноняк про агітацію під час карантину

Також Михайло Ноняк застерігає людей від фейкових соціологічних опитувань, які зараз поширюють в окрузі.

Це один із засобів брудних технологій задля маніпулювання людьми. Та я впевнений, що 28 березня мої земляки висловлять свою думку, виважену і мудру, і ми побачимо справжню соціологію. Не вірте фейкам, дотримуйтесь інформаційної гігієни. Таких брехливих повідомлень буде ще багато. І чим ближче до завершення кампанії, тим більше.Щиро дякую медикам за їхню звитяжну працю. Друзям та однодумцям за підтримку. Впевнений, що разом ми прямуємо до перемоги! А опонентам вдячний за те, що не дають розслабитись, – сказав кандидат у депутати.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм