Завтра у Івано-Франківську відкриють пам’ятну дошку Роману Вірастюку

25 липня о 10 годині на міському кладовищі в селі Чукалівка відправлять панахиду за відомим спортсменом, колишнім капітаном Олімпійської збірної України Романом Вірастюком.

Перед тим о 8:30 відправлять поминальне Богослужіння в церкві Покрови Пресвятої Діви Марії, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: В Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку голові Галицького братства “Галичина” Роману Мулику. ФОТО

В 11 годині на вулиці Бельведерська,42 біля будинку, в якому жив спортсмен, урочисто відкриють меморіальну дошку на його честь.

Хочу повідомити що 25 липня відбудуться заходи присвячені пам’яті Романа Вірастюка і річниці з дня його смерті. Бажаючі відвідати ці заходи, просимо мати при собі захисні маски,- написала дружина Романа Вірастюка у Facebook.

Довідка: Роман Вірастюк народився 20 квітня 1968 року в місті Івано-Франківську. Вчився в Івано-франківській СШ №4, а згодом – закінчив Коледж фізичного виховання і Тернопільський державний університет.

З 1980-го по 2005 рік Роман Вірастюк займався легкою атлетикою (штовхання ядра) у Заслуженого тренера України Івана Шарого.

Всесвітньо відомим його зробило не найвище досягнення в кар’єрі штовхальника ядра – бронза чемпіонату Європи-1994 у Гельсінкі. Увагу до себе Роман привернув екстравагантною поведінкою в секторі під час Олімпіади-1996 в Атланті.

Після завершення спортивної кар’єри Роман Вірастюк працював главою Головного управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації.
З 2016 року Вірастюк працював головою департаменту олімпійських видів спорту у Міністерстві молоді та спорту.


11 липня 2019 року Вірастюк переніс складну операцію, яка тривала 20 годин. 27 липня 2019 року о 5 ранку стало відомо про раптову смерть Романа Вірастюка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм