Завтра у Франківськ приїде Юлія Тимошенко

Завтра, 19 березня, в Івано-Франківськ приїде голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Про це Ратуші стало відомо з власних джерел.

Відомо, що їде вона для того, щоб підтримати одного з кандидатів у народні депутати України по 87-му округу.

ДО ТЕМИ: ОВК №87 створила 117 дільничних виборчих комісій 

Нагадаємо, 28 березня відбудуться довибори у Верховну Раду на 87 окрузі, які призначили після того, як нардеп від “Слуги народу” Зіновій Андрійович, після обрання на місцевих виборах міським головою Надвірної, склав повноваження.

Хто балотується?

Попри інформацію у місцевих і національних ЗМІ про те, що “Слуга народу” висуватиме на довиборах по цьому округу депутатку Івано-Франківської обласної ради Надію Левконович, у середині лютого партія прийняла рішення на користь стронгмена Василя Вірастюка.

Сам спортсмен родом з Івано-Франківська, але проживає у Києві. Згідно з даними ресурсу YouControl, Вірастюк є підприємцем, співзасновником ТОВ “Старфіт” та кількох громадських організацій — ГО “Звитяга нескорених”, ГО “Професійна ліга стронгменів України”, ГО “Федерація найсильніших атлетів України та перетягування канатів”. 

Маловідому партію “Розвиток і добробут” представляє досвідчений політик Руслан Зозуля. Він двічі обирався нардепом від ВО “Батьківщина” — у 2006 та 2007 роках. Наразі Руслан Зозуля живе на Одещині, у Білгороді-Дністровському, та є президентом ПАТ “Гемопласт”. 

Ще одна маловідома партія — “Важливий кожен” — висунула уродженця Львівщини, а нині мешканця Києва Івана Макара. У даних для ЦВК Іван Макар вказав, що працює адвокатом. А спроба потрапити до ВРУ у нього вже не перша — у 2012 році він ішов самовисуванцем по 221-му виборчому округу (м. Київ), а у 2019 році, також як самовисуванець, балотувався у 149-му окрузі на Полтавщині. На жодних із попередніх виборів він не перемагав. У 2012 році Макарнабрав по округу 0,91% голосів, а у 2019 році — 0,26%. 

“КМКС” Партія угорців України” висунула кандидатом Йосипа Резеша. У даних для ЦВК він вказав, що працює радником голови ГО “Товариство угорської культури Закарпаття”. На місцевих виборах 2020 року Резеш балотувався до Закарпатської обласної та Ужгородської міської ради від тієї ж Партії угорців України, проте у жодну із рад не пройшов. 

Від “Нової демократії” балотується мешканець міста Новоукраїнки Кіровоградської області Юрій Юрченко. Кандидат вказав, що працює керуючим в адвокатському бюро “Юрченко Юрій та партнери”, фірма зареєстрована у Києві. 

Серед шести самовисуванців, зареєстрованих кандидатами, двоє Олександрів Шевченків, обидва проживають на Київщині. Рух ЧЕСНО писав про те, що це потенційні технічні кандидати — “клони”, що зареєстровані для перешкоджання у балотуванні екснардепу Олександру Шевченку, висунутому партією “За майбутнє”

Самовисуванцем іде мешканець Тернополя Руслан Дереворіз. Проте він вказав, що є членом партії “Патріот”. Саме від цієї партії Дереворіз балотувався до Тернопільської міської ради у 2020 році, щоправда, перемоги не здобув. Кандидат займається підприємницькою діяльністю у сфері клінінгу.

Мешканка Івано-Франківська Марія Жолоб балотуватиметься в окрузі шляхом самовисування. Про кандидатку відомо мало — донедавна вона була ФОПом та надавала послуги у сфері салонів краси. Наразі працює менеджером у ТОВ “Тотіс Фармагруп”. 

Сергій Сивачук, попри те, що є членом партії “Національний корпус”, на вибори іде самовисуванцем. На попередніх парламентських виборах Сивачук був 130-м номером у списку партії “Свобода”. Він працює керівником аматорського драматичного колективу “Думка” в Івано-Франківському народному домі, а також є очільником Івано-Франківської обласної громадської організації “Патріот України”, Івано-Франківської обласної партійної організації “Національного корпусу” та співзасновником ГО “ТСЗСУтаВМФ “Цивільний Корпус “АЗОВ”. 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм