Завтра у Франківську стартує “передвиборча толока”. ВІДЕО

Вже завтра о 24 годині в Івано-Франківську настає “день тиші”. А це означає, що вся агітація у місті має бути знята.

Про це на фейсбук-сторінці повідомив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, пише Ратуша.

ДОВІДКА: День тиші — неформальна назва дня безпосередньо перед виборами, коли заборонена агітація. «День тиші» у виборчій практиці також позначають термінами «період тиші» або «день роздумів».

Цьогоріч передвиборча кампанія була більш цивілізованою, набагато менше було стихійної агітації, в порівнянні з минулими роками. Звичайно, були поодинокі випадки, але в цілому хочу подякувати за це, – зазначив комунальник.

За його словами, згідно з Виборчим кодеком України усі агітаційні матеріали повинні знімати органи місцевого самоврядування, зокрема, комунальні служби:

Але погодьтеся, що ані прибиральники, ані електрики, ані інші працівники комунальних служб цю агітацію не розміщували. Звичайно ми виконаємо норму закону, будемо очищувати місто, але, вважаю, буде справедливо, яко до цієї роботи будуть залучені і ті, хто, власне, цю агітацію розміщував.

ДО ТЕМИ: Смушак закликав кандидатів у депутати пожертвувати по 5 тис. грн. на притулок для собак. ВІДЕО

Тому, Михайло Смушак запросив усіх кандидатів, керівників виборчих штабів і політичних партій долучитися завтра о 17 год до, так званої, передвиборчої толоки, щоб спільно очистити від усієї політичної реклами Івано-Франківськ і села, які увійшли до ОТГ.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм