Завтра у Франківську з’явиться ще п’ять нових комунальних автобусів. ФОТО

21 жовтня Івано-Франківськ отримав чотири нові комунальні автобуси МАЗ, які дещо відрізняються від тих, які вже їздять вулицями міста.

Завтра очікується прибуття ще п’ятьох, пише Ратуша з посиланням на КП “ЕлектроАвтоТранс”.

Попередні 52 автобуси були 12-метрові, ці трохи менші – 9-метрові. Автобуси місткі – 27 сидячих і дещо менше стоячих місць. Виїдуть на вулиці міста вони до кінця місяця. А в п’ятницю з Туреччини вилетять ще п’ять 9-метрових «Guleryuz». Автобуси цього виробника вже їздять вулицями Івано-Франківська.

Міська рада своїм рішенням дала нам дозвіл на придбання 9-и автобусів. Перші 4 приїхали нині до нас. Вони менші, але в них таки є дещо спільне – комфорт та доступність. Тобто вони низькопідлогові та пристосовані для перевезення маломобільних груп населення. На жаль, українські виробники не мають низькопідлогових автобусів такого класу. Тому замовили ці. Очікуємо, що зможемо запустити ще 2-3 комунальні маршрути, – розповів директор КП “Електроавтотранс” ІФ Віталій Голутяк.

Та додав, що завдяки своїм меншим габаритам, ці автобуси зможуть їздити меншими вулицями. Наприклад тими, де б не пройде 12-метровий автобус. Тому і шукали автобуси такого класу, щоб забезпечити ті вулиці, де неможливо пустити великогабаритні. Хоч пріоритетом для Електроавтотрансу все-таки залишаються великогабаритні автобуси, їх кількість має становити не менше 80% рухомого складу.

ДО ТЕМИ: На Долинщині учням двох шкіл подарували шкільний автобус. ФОТО 

Продовжуємо розвивати комунальний транспорт. Хочемо, щоб у нашому місті він був зручний та вчасний. Наша ціль – незмінна: щоб весь транспорт у місті був КП «Електроавтотрансу». Це зручно, безпечно та соціально. Без тих проблем, які маємо зараз з приватниками. Важливо, що ми обрали правильний шлях, – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм