Завтра у Франківську вирішуватимуть питання зміни дорожнього руху біля McDonald’s

Завтра в Івано-Франківську проведуть позачергове засідання Комісії з безпеки руху. На порядку денному одне питання – зміна схеми організації дорожнього руху в районі ТЦ «Арсен», ТЦ «Епіцентр», McDonald’s.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша.

Міська влада і, зокрема, Комісія з безпеки руху не розглядала і не затверджувала існуючу схему, але ми не можемо залишатись осторонь від проблеми, що виникла і повинні оперативно запропонувати шляхи її вирішення, – йдеться у повідомленні.

За його словами, проблема тут, власне, не у відкритті McDonald’s. McDonald’s – це добре для міста. Хоча б із точки зору того, що за його наявністю різноманітні західні інституції оцінюють рівень розвитку того чи іншого населеного пункту на світовій мапі.

ДО ТЕМИ: Небувалий ажіотаж: як франківці штурмували McDonald’s в перший день відкриття. ВІДЕО 

Проблема – у формальному та поверховому підході до такого важливого питання, як організація дорожнього руху для відвідувачів даного закладу.

На жаль, цей випадок далеко не поодинокий. У нас цілі квартали будуються без розуміння і попереднього моделювання того, як потім мешканці будуть добиратися додому, – зауважив Смушак.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм