Фото ілюстративне

Жінка, яка працювала у франківській порностудії, відбулась умовним терміном

Розкаялась у вчиненому, просила суворо її не карати й врахувати те, що вона має намір працевлаштуватися.
Розкаялась у вчиненому, просила суворо її не карати й врахувати те, що вона має намір працевлаштуватися.

Івано-Франківський міський суд виніс вирок щодо уродженки Львівської області, яка виготовляла, зберігала з метою розповсюдження та збувала відеопродукцію порнографічного характеру.

Жінка працювала у період з вересня 2015 року по січень 2018 року в орендованій квартирі, де і влаштували порностудію, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу міського суду.

У порностудії виготовили кілька сотень відеофайлів з порнографічним змістом.

“Допитана в судовому засіданні обвинувачена вину у пред`явленому обвинуваченні визнала повністю. Пояснила суду, що з організатором порностудії вона мала близькі відносини. Зустрічалися в квартирі, яку він орендував, там вони зняли кілька відео для домашнього перегляду. Жодних коштів за відзняті відео вона не отримувала. Приблизно через 2-3 місяці вона дізналася, що у нього є інші дівчата, з якими він має відносини”, – йдеться у повідомленні.

Жінка пояснила, що боялася його, намагалася розірвати їхні відносини, однак він погрожував їй, що розповсюдить відзняті відео серед знайомих, вона зазнає сорому. В поліцію не зверталася через те, що мала сильні почуття до нього.

“Обвинувачена визнала всі викладені обставини, що зазначені в обвинуваченні, зокрема кваліфікацію дій та її роль при вчиненні злочину. Розкаялась у вчиненому, просила суворо її не карати, врахувати її вік, те, що вона має намір працевлаштуватися”, – говориться у вироку.

Суд визнав обвинувачену винною у вчиненні злочину, передбаченого ст. 301 ч. 3 КК України та визначити покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України — у виді одного року шести місяців позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов`язаною з виготовленням та розповсюдженням творів, зображень, кіно та відеопродукції, а також будь-якої інформації на веб-ресурсах у мережі Інтернет, строком на один рік.

На підставі ст. 75 КК України суд звільнив від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк — один рік.

Вирок винесла суддя Наталія Деркач.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм