Жорсткий карантин: на Прикарпатті заборонять посадку і висадку пасажирів та збільшать кількість КПП

З 26 лютого в Івано-Франківській області буде запроваджений червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, які діяли під час жорсткого карантину в січні.

Таке рішення щойно ухвалили на засіданні державної комісії ТЕБ та НС, повідомляє прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Ратуша.

На його думку, це має не допустити подальшого поширення COVID-19 в області та загалом по країні.

З п’ятниці, 26 лютого, в Івано-Франківській області буде заборонена посадка і висадка пасажирів. Зокрема, на регулярні та не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом.

“Заборонити посадку і висадку пасажирів на регулярні і не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом з 26 лютого 2021 в населені пункти Івано-Франківської області і з них”, – йдеться в повідомленні.

При цьому він зазначив, що комісія ТЕБ та НС доручила Міністерству інфраструктури України вжити заходів щодо корегування графіків руху залізничного, авіаційного та автомобільного транспортів в населені пункти Івано-Франківської області і з них.

Також комісія вирішила:

Івано-Франківській обласній державній адміністрації організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області та забезпечити проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригад екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій. При наявності у особи респіраторних симптомів або підвищеної температури тіла організувати направлення таких осіб до закладів охорони здоров’я області для проведення диференційної діагностики.

Головам Закарпатської та Чернівецької обласних державних адміністрацій:

  • Проаналізувати епідемічну ситуацію в окремих об’єднаних територіальних громадах та вжити, в разі необхідності, додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів;
  • Розглянути можливість додаткового розгортання ліжок у закладах охорони здоров’я на територіях, де реєструються високі рівні захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення їх кисневими точками.

ДО ТЕМИ: Вже розгорнули: як виглядає мобільний госпіталь для хворих на COVID у Богородчанах. ФОТО/ВІДЕО

Нагадаємо, через зростання захворюваності COVID-19 в Івано-Франківській області введена відразу “червона” зона карантину.

У Богородчанах почали розгортати мобільний госпіталь на 120 місць.

Інфекціоніст назвав ймовірну причину спалаху коронавірусу на Прикарпатті

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм