Жовтень у театрі: цього місяця франківці зможуть відвідати 26 вистав

Івано-Франківський драматичний театр відновив свою роботу. У жовтні актори покажуть глядачам 26 вистав, одна з яких прем’єрна – “Мадам Елен”.

Прем’єрну виставу актори зіграють 11 та 17 жовтня, пише Ратуша.

Постановкою займався французький режисер Жюль Одрі. Це фантастичне розслідування на основі реальних подій.

Близько року тому я зустрівся з Оленою, вона говорила французькою. Мене тоді здивувало, як можна прожити 70 років в Україні, але не забути мову і мріяти повернутись до Франції. Для мене це неймовірно, і я захотів зробити виставу-розслідування, – ділиться Жюль Одрі.

Головними героями виступають Оксана Іваницька, Вікторія Юрців та Юрій Хвостенко. Також у виставі взяли участь три учениці “Дитячої театральної майстерні”: Поліна Гончарова, Альбіна Кулакова і Яна Федик.

ДО ТЕМИ: Дві акторки і диригент Франківського драмтеатру отримали звання “заслужених”. ФОТО

23 жовтня у драмтеатру покажуть “Кар’єрні ігри”.

У цій виставі головний герой Фернандо не сумнівається у своїх силах та вірить, що отримає омріяну роботу в престижній міжнародній компанії “Dekia”.

Жодна співбесіда його не лякає, як і троє “зубатих” конкурентів. Але таємничі завдання невидимого рекрутера ламають всі його плани.

Головні ролі виконують Юрій Вихованець, Євгеній Холодняк, Ольга Комановська, Олексій Лейбюк.

ДО ТЕМИ: Олексій Гнатковський став “Найкращим актором” 2020 року. ФОТО

8 та 25 жовтня актори зіграють легендарну “Гуцулку Ксеню”, яка ще жодного глядача не залишала байдужим.

Цей мюзикл – поєднання сучасної технології з українською автентикою. За сюжетом, до Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині “свідому українку” і одружиться з нею. 

Через пандемію коронавірусу Франківський драмтеатр не міг повноцінно працювати. Однак, деякі вистави актори грали просто неба у Богородчанах та на висоті понад 2 тисячі метрів на горі Піп Іван.

Зараз актори нарешті повернулись у рідні стіни і чекають своїх глядачів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм