Екс-соратник Марцінківа очолив список «ЄС» до районної ради

Стало відомо, хто очолить список кандидатів в депутати новоутвореної Івано-Франківської районної ради від «Європейської солідарності».

За інформацією сайту Галка, в міську раду команду «ЄС» поведе член виконкому Івано-Франківської міськради по квоті “Свободи” та шеф-редактор інтернет-видання «Галка» Вадим Войтик, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Став відомий четвертий претендент на посаду мера Івано-Франківська

Як пише видання, «Європейська солідарність» як єдина сила, що здатна захистити децентралізацію, пропонує виборцям потужну команду, здатну сформувати більшість в Івано-Франківській районній раді.

Нагадаємо, Вадим Войтик у 2011 році несподівано для себе став «комунальником», очоливши скандальний КП «Єдиний розрахунковий центр», а в 2017 майже став директором “Локомотиворемонтного заводу”.

ДО ТЕМИ: Нардеп очолив список “Європейської Солідарності” до Івано-Франківської облради

Також відомий різкими висловлювання в бік журналістів та політичних опонентів.

ДОВІДКОВО: Івано-Франківський район утворений 19 липня 2020 року в рамках адміністративно-територіальної реформи шляхом об’єднання колишніх Богородчанського, Галицького, Рогатинського, Тисменицького, Тлумацького районів та міста Івано-Франківська. Таким чином у нову адміністративну одиницю увійшло 20 об’єднаних громад де мешкає 560 тисяч населення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм