Експерти з гостинності, номерки з геолокацією, термінали самообслуговування: як працюватиме франківський McDonald’s

Сьогодні в Івано-Франківську на вул. Миколайчука, 2А відбулось відкриття закладу американської мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s, який працюватиме цілодобово.

Площа закладу – 645 м2, в залі є 185 посадкових місць, на літній терасі – 82. Про це під час відкриття розповів директор з розвитку закладів McDonald’s Віталій Стефурак, передає кореспондент Ратуші.

Ми будемо розвивати нашу мережу і вже стаємо ближчими до наших відвідувачів. Заклад відкрився з платформою “Досвід майбутнього”, яке передбачає: термінали самообслуговування; зону, що дозволяє обслуговувати одразу два автомобілі; експрес-вікно (можна не заходити в зал, а замовити безпосередньо там і отримати своє замовлення); зону, де працюватимуть кур’єри, які доставлятимуть продукцію в межах району. Тобто, заклад має всі канали, якими можуть скористатись відвідувачі для того, щоб зробити замовлення,- підкреслив Віталій Стефурак.

Також у закладі є сортувальна станція, де перероблятимуть відходи.

Це не тільки про те, що відвідувачі повинні сортувати, а про те, що відходи повинні пройти певну систему і перетворитись у вторсировину, яка далі буде використовуватись. Зараз ми шукаємо партнера, який забезпечить цей весь процес переробки, тож запрошуємо вести й будувати бізнес з нами,- зазначив Стефурак.

У франківському McDonald’s ввели ноу-хау, а саме “обслуговування за столиком”. Це маленький монітор за допомогою якого кожен відвідувач зможе отримати своє замовлення одразу за столиком.

У закладі працює зона кіосків, це так звані термінали самообслуговування. За словами директора ресторану, оплата здійснюється трьома видами: готівкою в касовій зоні, банківською карткою чи телефоном біля самого терміналу. Замовлення можна забрати самостійно або ж за допомогою Table-сервісу, де замовлення винесуть за столик за номером вашої геолокації (Відеоінструкцію див. з 22 хв.).

Зазначимо, в залі працюватиме експерт з гостинності, який буде стежити, щоб відвідувачам в залі було затишно і комфортно.

Ще однією родзинкою закладу стане робот-транспортер, який з’явиться вже у травні. Він доставлятиме замовлення з кухні до експрес-вікна. Для цього на кухні ресторану прикріплятимуть спаковане замовлення до транспортера, після чого механізм перевозитиме його в повітрі під стелею закладу до співробітника на експрес-вікні, а той видаватиме пакет зі стравами клієнтові.

Транспортер матиме довжину 35 метрів і за годину зможе видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі зазвичай замовляють з собою. Від кухні до експрес-вікна пакет доходитиме за 21 секунду.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм