Дружина ведучого СТБ стала учасницею нового сезону “МастерШеф” на цьому каналі

Дружина ведучого шоу “Холостяк” і “Холостячка” на СТБ Григорія Решетніка Христина Решетнік стала учасницею нового сезону шоу “МастерШеф. Celebrity” на цьому каналі.

Про це вона повідомила 6 травня в Instagram, опублікувавши фото зі зйомок проєкту, пише Ратуша з посиланням на Бульвар Гордон.

“Як думаєте, я смачно готую?” – підписала вона знімок.

ДОВІДКА:
Христина Решетнік народилася 1989 року в Івано-Франківську. Вона за освітою журналістка – закінчила Київський національний університет імені Шевченка. З чоловіком, ведучим Григорієм Решетніком познайомилася під час роботи на телебаченні. 2010 року пара зареєструвала шлюб. 

Зараз у подружжя троє синів – Іван (2013), Дмитро (2017) і Олександр (2020). Христина Решетнік займається вихованням дітей.

Прем’єру нового сезону шоу “МастерШеф. Celebrity” заплановано на літо. Суддями шоу заявлено Дмитра Танковича та кулінарного експерта Ектора Хіменеса-Браво.

В анонсі повідомляють, що учасниками шоу, зокрема, стали співачки Наталія Могилевська, Джамала, Слава Камінська, Даша Астаф’єва, Оля Полякова та співаки Віталій Козловський, Олег Скрипка, а також подружжя Сергій і Сніжана Бабкіни. Переможець проєкту отримає як нагороду срібну сковорідку.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм