До свят у Рогатині з’явилися туристичні обновки. ФОТО

У серпні 2020 року проєкт «Рогатин – туристичний» став одним із переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Обсяг його фінансування – 250 тис. грн.

Про це інформує Рогатинська міська рада, пише Ратуша.

В рамках проєкту здійснили розробку та розпочали встановлення на вулицях міста інформаційні вказівники типу “Вежа” з під світкою, а також інформаційні стенди, вказівники з несучою конструкцією та з системою кріплення.  

Крім того, видали 2 тисячі буклетів «Рогатин туристичний»  формату А2, туристичні карти Рогатина та Рогатинщини.

ДО ТЕМИ: Родина з Прикарпаття облаштувала у старовинній хаті музей бойківської культури. ФОТО

За словами ініціатора проєкту, реалізація цього проєкту виявилася необхідною для громади. Адже на території міста розташовано три музеї, чимало пам’яток архітектури, серед яких зокрема пам’ятка ЮНЕСКО, котрі можуть стати однією з атракцій туристичної Івано-Франківщини.

Дуже радий, що організація з виконання цього проєкту була покладена на КП “Рогатинський міський комбінат комунальних підприємств”, – зауважив керівник КП Роман Федик. – Адже завдяки його реалізації вдалось забезпечити раціональне використання наявної історико-культурної спадщини краю для майбутнього провадження туристичної діяльності та формування позитивного іміджу Івано-Франківської області загалом, і міста Рогатина зокрема. Також у такий спосіб ми посприяли загальному соціально-економічному і культурному розвитку громади, реалізації прав дітей, молоді та дорослих на культурний розвиток  та змістовне дозвілля.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм