До облради проходять п’ять партій – лідирують «Свобода» і «За майбутнє»: опитування

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 10-14 вересня серед мешканців Івано-Франківської області показали, що 30% опитаних часто слідкують за політичними новинами в Україні.

30% роблять це інколи, 23% – рідко і лише 16% – взагалі не цікавляться політикою. Політичними подіями в області часто цікавляться 23%, інколи – 29%, рідко – 29%, взагалі не цікавляться – 18%, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Конкурентів у Марцінківа немає, хоча можливий і другий тур: експерт про вибори мера Івано-Франківська

Відносно вищий рівень інтересу до політичних новин спостерігається серед старшої категорії населення та мешканців обласного центру.

61% відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще близько чверті вагаються чи брати участь, 14% – малоймовірно, що голосуватимуть. Мобілізація виборців вища серед старшого населення, жінок і мешканців Івано-Франківська.

ДО ТЕМИ: Які проблеми найчастіше турбують мешканців Франківська: опитування

Лідерами у рейтингу партій до обласної ради є партії «Свобода» та «За майбутнє», яких готові підтримати 22,0% і 19,2% відповідно (серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором).

Також серед виборців і визначених 14,7% мають намір проголосувати за партію «Батьківщина», 12,3% – партію «Слуга народу», 11,6% – партію «Європейська солідарність».

ДО ТЕМИ: Кому із всеукраїнських політиків франківчани довіряють найбільше: опитування

Близько до прохідного бар’єру – Радикальна партія з рейтингом 4,4%. Рейтинг інших політичних сил – нижче 4%. Не визначились із вибором близько чверті опитаних.

ДО ТЕМИ: На площі перед ОДА і з фаєрами: “Платформа Громад” представила кандидатів на місцевих виборах. ФОТО

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм