«Дороги Прикарпаття» отримає понад 20 мільйонів гривень на ремонт і утримання доріг

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів підписав розпорядження “Про спрямування залишку коштів субвенції з державного бюджету”.

Згідно з документом, кошти спрямують на будівництво, ремонт і утримання автомобільних доріг, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Через ремонт дорогу “Івано-Франківськ – Надвірна” перекриють на два дні. ФОТО

Кошти в сумі 20 140 084,07 гривень отримає ДП «Дороги Прикарпаття».

3 189 467, 41 гривень використають на поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

16 950 616,66 гривні – на капітальний ремонт автомобільної дороги Яблунів – Делятин.

ДОВІДКА ВІД РАТУШІ: Державне підприємство «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» було створено 17 січня 2019 року розпорядженням тодішнього голови ІФ ОДА Олега Гончарука.

Розпорядженням затверджено статут ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» та призначено тимчасово виконуючого обов’язки директора підприємства – Андрія Сазонова. Уповноваженим органом управління новоствореного підприємства є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА.

Серед завдань Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» – виконання функцій замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на території області, здійснення технічного нагляду, подання уповноваженому органу управління пропозицій щодо визначення напрямів використання коштів, спрямованих на розвиток і утримання мережі автомобільних доріг, забезпечення приймання та контролю якості виконаних робіт, аналіз інформації про стан автомобільних доріг, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти та інші.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм