Дорога в нікуди: франківці скаржаться на забудовника, який переносить пішохідний перехід. ФОТО/ВІДЕО

В Івано-Франківську забудовник вирішив самостійно перенести пішохідний перехід.

Мова йде про нерегульований перехід з інтенсивним рухом на початку Південного бульвару зі сторони вулиці Бельведерської, пише Ратуша.

Як розповідають мешканці прилеглих будинків, існуючий пішохідний перехід оновили лише місяць тому.

Вночі хлопці приїхали і намалювали велику гарну зебру, щоб люди могли безпечно переходити. До того там поставили відповідний знак, який вночі підсвічується, – каже франківець Роман.

Проте, цього тижня робітники, які облагороджують територію біля нещодавно збудованого житлового будинку Sky Центр M GROUP DEVELOPMENT, взялися викладати бруківку.

Почали встановлювати бордюри, робити місце під клумби і виявили, що перехід в їх плани зовсім не входить. Напевне тому і пересунули знак переходу на кілька метрів вбік. Відповідно, треба буде оновлювати і “зебру”, яку лише недавно намалювали, – говорить Роман. – Але є маленьке але. Якщо таки пересунути перехід, то з протилежного боку він впиратиметься в металеву загорожу, яка відокремлює проїжджу частину від пішохідної. Навіть якщо і її забрати, то там ще є клумби з молоденькими деревцями. Коли залишити, як є, то другий бік буде виходити на клумбу.

Як прокоментував директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, який також входить в міську комісію з безпеки дорожнього руху, про даний факт йому нічого невідомо.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм