Вкрали газу на понад пів мільйона гривень: на Долинщині оштрафували відпочинковий комплекс

Відпочинковий комплекс в селі Вишків Долинського району здійснював незаконний відбір природного газу. Працівники АТ «Івано-Франківськгазу» виявили факт крадіжки газу. Через дії недобросовісного споживача, газорозподільна компанія зазнала збитки на суму понад пів мільйона гривень.

Про це інформує пресслужба РГК “Івано-Франківськгаз”, пише Ратуша.

Власник комплексу відбирав блакитне паливо в обхід лічильника:  приєднав до мережі газовий шланг поза приладом обліку.

Таким чином, при площі будівлі 1260 м кв, за 2020 рік, згідно показів лічильника, було начебто спожито тільки 795 куб. м природного газу. По факту крадіжки газу, фахівці «Івано-Франківськгазу» склали відповідний акт про порушення, а також припинили розподіл газу.

ДО ТЕМИ: Шмигаль про “річний продукт” для населення: Ціна на газ цілий рік буде однаковою

Тепер відпочинковий комплекс повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано понад  500 тис. грн. Допоки він не сплатить штраф  та не ліквідує усі порушення, газопостачання не буде відновлено.

Загалом, з початку 2021 року фахівці «Івано-Франківськгазу» виявили 23 правопорушення з несанкціованого відбору газу: з них 6 незаконних врізок в газові мережі та 17 втручань в роботу лічильників газу. Як результат недобросовісним споживачам здійснено донарахування на суму 1 250 000 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль розповів, яким буде тариф на електроенергію для населення з 1 квітня

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм