Довибори в Раду на 87 окрузі: ЦВК затвердила текст бюлетенів

Вчора Комісія затвердила форму, колір і текст виборчих бюлетенів для голосування на ОВО №87 під час проміжних виборів народного депутата України, які відбудуться 28 березня 2021 року.

Про це йдеться на сайті Центральної виборчої комісії, пише Ратуша.

Текст виборчих бюлетенів друкується державною мовою лише з одного боку на аркуші розміром 200 х 400 мм світло-фіолетового кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу. А також – із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня,- повідомили у пресслужбі. 

Окрім того, Комісія встановила в якій кількості мають бути виготовлені виборчі бюлетені для звичайної та спеціальної виборчих дільниць.

ДО ТЕМИ: Хто виготовлятиме списки виборців на проміжних виборах після приєднання Богородчан до Івано-Франківського району?

Також ЦВК утворила контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємстві-виготовлювачі. До її складу увійшли представники політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України дев’ятого скликання, відповідні подання від яких надійшли до ЦВК. А саме:

  • від політичної партії “Європейська Солідарність” – Сікліцький Борис,
  • від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – Петрушко Сергій,
  • від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” – Швигін Ігор,
  • від політичної партії “Слуга народу” – Кострійчук Сергій,
  • від політичної партії “Голос” – Харченко Наталія.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм