Довелося шукати нові горизонти: Притула про шоу Вар’яти та карантин у Карпатах. ВІДЕО

Український телеведучий Сергій Притула розповів, як переживає карантин з сім’єю та, як запроваджені карантинні заходи вплинули на творчість його гумористичного шоу Вар’яти.

Про це телеведучий розповів Фактам, пише Ратуша.

До карантину Сергій Притула поставився серйозно і лише в кінці травня його сім’я поїхала на відпочинок до Карпат.

Сподіваюсь, цього разу візит в Карпати обійдеться без зламаних кінцівок!!! – написав телеведучий на своїй сторінці в Instagram.

Карантин ми відбули максимально строго. Раз в тиждень виїжджали за 40 км від Києва, знайшли собі місце на березі озера, де влаштовували пікніки. Однак ми навіть не перетиналися з людьми, які нам здали будиночок, – каже Сергій Притула.

Мама телеведучого до карантину теж поставилась серйозно і з дому нікуди не виходила.

Я думав забирати маму в Київ, але вона заборонила мені їхати. Каже, що запаси є: крупи, макарони, м’ясо в морозилці. Навіть собаці рівно на 40 днів була їжа. У мами такі стратегічні запаси, – розповідає Притула.

ДО ТЕМИ: В Одесі від коронавірусу померла франківчанка, яка поїхала на відпочинок

Карантин повпливав і на роботу телеведучого. Останній концерт у Притули був ще 10 березня.

Півроку без роботи концертів. Це одразу змусило відкривати нові горизонти. Якщо у тебе немає концертів, то у тебе немає телезйомок, корпоративів. А гроші де брати? – каже він.

Тому команда Притули почала розвивати свої соцмережі, знімати відео на YouTube-канали, пускати рекламу на радіо.

Телеведучий “Нового каналу” також створив патріон, в якому почав допомагати українським лікарям під час пандемії коронавірусу.

Мені масово почали писати лікарі з різних регіонів України, просили допомогти із захисними комплектами. Ми з дружиною виділили близько півмільйона гривень на потреби медиків – розповідає Притула.

Ведучий зазначає, що допоміг 20 містам України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті стався землетрус

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм