Для тисменичан, які працюють у Франківську, запустять спецрейси

Добратися на роботу з Тисмениці до Івано-Франківська не мають можливості навіть медики
Добратися на роботу з Тисмениці до Івано-Франківська не мають можливості навіть медики

Сільські голови Тисменицького району домовляються про спецрейси для тисменичан, які працюють в Івано-Франківську.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник голови районної адміністрації Володимир Заник, пише Ратуша.

В нас сполучення іде аж від Довгого на декілька сіл, і на Франківськ. Наче вже люди змирилися. Всіх рейсів не було. Лише сидячі місця – шофер не брав більше дозволених. Всі вже так пристосувалися: хто на котру годину мав іти. Нехай би було так, як було, принаймні. Ну а це взагалі – жодного автобуса. А не йдеш на роботу – тебе звільняють,- розповіла мешканка села Рошнів Тисменицького району Лілія Литвин, яка працює в Івано-Франківську

ДО ТЕМИ: Червона зона: у Франківську скоротять режим роботи комунального транспорту. ГРАФІКИ

За словами голови Рошнева Богдана Бідочка, в селі не зафіксували жодного випадку коронавірусу.

Ми потрапляємо в якусь таку цікаву ситуацію: наче в нас коронавірусу немає, але ми в червоній зоні. Люди, звісно, мають претензії до влади одразу. Івано-франківський автобусний парк обіцяє, що може дати рейс, але при умові, що будуть укладені договори із сільськими головами, звідки є маршрути – села Довге і Стриганці. Голови сьогодні не дуже активно до цього залучаються. Кажуть, що це процедура дуже складна, – зазначив Богдан Бідочко.

Депутат Тисменицької районної ради Руслан Фармус розповів, що добратися на роботу з Тисмениці до Івано-Франківська не мають можливості навіть медики:

Ми вирішили відреагувати. Звернулися до виконавчої влади, до міської влади з тим, щоб, можливо, вони розглянули можливість пустити спецтранспорт.

Заступникові голови Тисменицької районної адміністрації Володимиру Занику наразі не відомо про укладені договори про перевезення між сільськими головами і перевізником, проте переговори щодо цього тривають.

Надано методичні рекомендації всім головам місцевих рад, тобто органам місцевого самоврядування в нас в районі, які також знають цю процедуру, яким чином здійснювати ці пасажирські перевезення. Наразі між ними може бути укладений такий договір. В Тисмениці інший випадок. Тут, я думаю, так само міська рада мала би з ініціативою вийти, бо в них є інший перевізник, який працює на маршруті. Попередньо з цим перевізником так само була бесіда. Він готовий працювати в такому форматі – розповів Заник.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм