Для студентів ІФНМУ облаштували новий корпус. ФОТО

Івано-Франківський національний медичний університет придбав для своїх навчальних потреб 4-поверховий будинок на вул. Бандери, 79-а.

Кафедру мовознавства облаштували на третьому  і четвертому поверхах. Загалом там 26 навчальних кімнат. Переважно це невеликі аудиторії розраховані на 10-15 осіб, пише Ратуша з посиланням на сайт університету.

Також обладнали два великі комп’ютерні зали. Другий поверх готують під великий центр об’єктивного структурованого клінічного іспиту.

ДО ТЕМИ: Без масок і соцдистанції: як вступники подають документи до медичного університету. ФОТО

На першому поверсі корпусу планується розмістити кафетерій, лекційну аудиторію, вже готова простора конференц-зала для різноманітних заходів, зарезервовано тут приміщення і для кафедри фармакології.

Заплативши за цю чотириповерхівку приватним власникам понад 40 млн грн, наш ВНЗ створив прецедент в усій Україні: останніми роками такого не було, щоб державний університет не продав, а саме купив навчальний корпус і тим самим приростив державну власність. Власником медичного вишу є Міністерство охорони здоров’я, і там цим фактом були вельми подивовані,- каже ректор університету професор Микола Рожко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм