Для подолання наслідків стихії у Ланчинській ОТГ виділили понад 60 мільйонів. ФОТО

Вчора голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів із робочою поїздкою побував на Надвірнянщині. Керівник області відвідав Ланчинську ОТГ, а також село Білі Ослави. Саме ці населені пункти району найбільше постраждали внаслідок червневої повені.

Віталій Федорів провів виїзну нараду з керівництвом ОТГ та оглянув стан ліквідації наслідків негоди, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Під час наради обговорили питання виплати матеріальної допомоги людям, житло яких постраждало від повені, ремонт місцевих доріг та мостів, проведення освітлення вулиць.

ДО ТЕМИ: На Косівщині майже відновили дамбу, яку зруйнувала червнева повінь. ФОТО

На ліквідацію наслідків стихії Ланчинська ОТГ отримала понад 60 мільйонів гривень, – зазначив Віталій Федорів. – На сьогодні кошти надійшли на рахунки громади, тож очікуємо, що найближчим часом на всіх об’єктах будуть завершені відновлювані роботи.

За словами Віталія Федоріва, на сьогодні вже освоєно понад 40 відсотків коштів, виділених Урядом на ліквідацію наслідків стихії.

Наразі добудували укріплювальні споруди на одній із річок, яка розлилась під час повені. Протягом двох тижнів планують завершити їх будівництво на березі ще однієї річки. Також розпочали ремонтні роботи на семи автошляхах.  

ДО ТЕМИ: На Калущині відновили дві дороги, які зруйнувала повінь

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм