Для коломийських школярів розпочати навчання планують 7 вересня

У Коломиї, яка з 24 серпня увійшла до “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки, хочуть розпочати навчання у школах з 7 вересня у звичному режимі.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив Коломийський міський голова Ігор Слюзар, пише Ратуша.

Намагаємося погодити з Департаментом освіти початок навчального року з 7 вересня. Навчання у перших класах взагалі не можливо налагодити дистанційно, якщо вчитель не знайомий з дітьми. Ми спланували у великих школах навчання за двозмінним графіком роботи, скорочення уроків до 30 хвилин. Ми б все-таки хотіли розпочати навчальний рік не дистанційно, – зазначив Слюзар.

Він додав, що школи у селах Коломийської ОТГ, які знаходяться у “помаранчевій” зоні, розпочнуть навчання у звичному режимі з 1 вересня.

ДО ТЕМИ: Санітарні кімнати, розмітка, опитування школярів: яким на Прикарпатті буде навчання з 1 вересня 

Коломия, сподівається міський голова, швидко вийде з “червоної” зони і переконаний, що пік захворювання на коронавірус в місті пройшов у першій декаді серпня. Наразі влада міста доводить санітарній службі про помилки лабораторного центру і про те, що «червона» зона для міста стала реальністю через те, що пізно прийшли результати ПЛР-тестів, додав він.

Попри це, в місті відучора закрили 11 дитсадків та зупинили громадський транспорт.

Група людей зібралась вранці з питаннями по транспорту. Це мешканці району, які не можуть виїхати з Коломиї через карантинні обмеження. Люди не дуже категоричні. Перемовини пройшли. Перекриття доріг не було, – зазначив Слюзар.

За його словами, 50% коломиян з розумінням ставляться до карантинних обмежень, оскільки в багатьох людей на COVID-19 перехворіли рідні й близькі.

Багато людей в нас хворіють. Дуже багато є запалень легень. Лікарні справляються. Тепер в нас відкрили комунальну інфекційну лікарню другої лінії. На ШВЛ-апаратах поки двоє людей. В нас добре налагоджена киснева терапія, – зауважив Слюзар.

Він поінформував, що станом на 25 серпня в Коломиї лабораторно підтверджені 344 випадки захворювання на COVID-19, за останню добу – 13 випадків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще чотири прикарпатські лікарні прийматимуть хворих на COVID-19

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм