Директор Бурштинської лікарні сам собі виписав премію та викликав обурення в депутатів. ВІДЕО

У Бурштині відбулося чергове засідання сесії. На ньому розглянули питання стратегії сталого розвитку Бурштинської територіальної громади та прозвітували про виконання бюджету за 2020 рік. Активно і гостро депутати обговорювали звіт директора Бурштинської центральної міської лікарні.

На порядку денному було 89 питань, більшість – земельні. Спочатку міські обранці обговорили зміни до бюджету Бурштинської територіальної громади на 2021 рік. Далі – заслухали звіт про виконання фінансового плану за 2020 рік директора Бурштинської центральної міської лікарні Володимира Василика, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Всі працівники лікарні, робота яких пов’язана з хворими на COVID-19, отримали премії в розмірі 300%. Та варто зазначити, що не забув директор преміювати і себе, щоправда в розмірі 150%. Цей факт обурив депутатів.

Я постійно ходив на консультативні огляди, кожного тижня ми проходили всіх хворих, які в нас знаходились у стаціонарі і я безпосередньо беру участь в цьому, – сказав Володимир Василик.

ДО ТЕМИ: Майже 900 медиків Франківська, які лікували хворих на COVID-19, отримали компенсації

Депутат Бурштинської міської ради Ростислав Бадашевський зазначив, якщо у лікарні є можливість заплатити 300% премії директору КНП, то повинно вистачити коштів заплатити і працівникам поліклініки, й іншим медпрацівникам. Адже всі вони контактують з ковідними хворими, навіть цього не знаючи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм