Депутат Івано-Франківської міськради разом із дружиною перехворів на коронавірус

Степан Руднянин — депутат Івано-Франківської міської ради. У червні разом з дружиною перехворів на коронавірус — три тижні провів у обласній клінічній лікарні міста і ще два довелось лікуватися вдома.

Дружина Степана самоізолювалась, а дітей подружжя відправило до бабусі та дідуся, пише Ратуша з посиланням на сайт “УП.SOS

— Симптоматика в мене була класична. Субота вечір, 13 червня, піднялася температура до 38,2. На ніч випив парацетамол, відповідно, трохи температура спала. У неділю температура трималася 37,5 орієнтовно, в понеділок вже фактично не було температури, але було ослаблення організму. У вівторок, перед тим, як йти на роботу, поїхав зробити ПЛР-тест.

Ургентно через приймальне відділення мене направили на комп’ютерну томографію легень, де було виявлено запалення. Мене госпіталізували.

— Ви були готові до того, що вас одразу госпіталізують?

— Ні, не був готовий. Але була симптоматика, явне запалення, тому було без сумнівів (що треба лягати у лікарню).

Аналогічно моя дружина і діти пройшли ПЛР-тестування. Слава Богу, що в дітей були негативні результати, проте в дружини був позитивний. Їй також зробили комп’ютерну томографію — легені, на щастя, були чисті, тому дружину відправили на самоізоляцію додому і виписали медикаменти для приймання.

— Як проходило ваше лікування?

— Воно тривало приблизно до трьох тижнів. Я вдячний лікарям. У мене захворювання пройшло відносно нормально, без серйозних ускладнень. Єдине, що дало ускладнення на легені — запалення.

Лікували антибіотиками, гепатопротекторами (лікарськими препаратами, які підвищують стійкість печінки до впливу патологічних факторів та відновлюють її функції при різних ушкодженнях — Pravda SOS), препаратами для розрідження крові, для підтримки серця, вітамінними комплексами.

Через тиждень-півтора зробили повторну томографію легень, яка знову показала запалення. Тоді ж зробили повторний ПЛР, який знову був позитивним.

Загалом ще двічі мені робили ПЛР-тести, які були негативні, останній перед випискою з лікарні.

— Як перенесла хворобу ваша дружина?

— У моєї дружини була сильна слабкість організму, яка призводила до запаморочення. Ледь не втрата свідомості. Хоч з легенями все добре. Зараз дружина  почувається добре.

Ми вже відійшли разом від хвороби і перебуваємо з дітьми. Окрім останніх ПЛР-тестів, коли ми одужали, то здавали двічі ІФА-тести. Перший ІФА-тест показав, що антитіл у нас незначна кількість, зараз вже більше виробилось.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм