Депутати-прогульники: хто з обранців Івано-Франківської міськради не відвідав жодного засідання в 2020 році

Перші два роки жоден з депутатів Івано-Франківської міської ради VII скликання не дозволяв собі повністю ігнорувати сесії.
Перші два роки жоден з депутатів Івано-Франківської міської ради VII скликання не дозволяв собі повністю ігнорувати сесії.

Станом на перше серпня впродовж п’яти років відбулося 42 сесії Івано-Франківської міської ради VII скликання. 

Найбільше засідань – 30 – пропустила депутатка Ірина Кулинич (ПП “Об’єднання “Самопоміч”), 27 – Володимир Балагура (ОП БПП “Солідарність”), 21 – Петро Гавриш (ВО “Свобода”). Про це у відповіді на запит від Суспільного повідомила пресслужба міськради.

Четверту сходинку за кількістю прогулів поділили два депутати – Петро Гречанюк (ПП “Об’єднання “Самопоміч”) та Микола Ковальчук (БПП “Солідарність”). На їхніх рахунках – по 19 прогулів. Пропустив 17 засідань та опинився на п’ятому місці Сергій Гаєвський (ПП “УКРОП”).

ДО ТЕМИ: Депутатку Яремчанської міської ради облили фекаліями. ВІДЕО

Координатор проєкту “Атестація депутатів місцевих рад” Михайло Джогола прокоментував Суспільному пропуски Ірини Кулинич:

Вона неодноразово заявляла про те, що працює у Львові та не встигає приїхати в Івано-Франківськ на сесію. Але, окрім того, ми, як мінімум, двічі на рік відвідували її приймальню, і там не було нікого. Якщо минулого року там ще сиділа помічниця і щось робила – записувала звернення, приймала заяви від жителів, то цього року взагалі нічого не було.

Депутати Івано-Франківської міської ради VII скликання, які пропустили найбільше засідань. Інфографіка: Суспільне Карпати

Один з депутатів не пропустив жодного засідання за час своєї каденції – це Ярослав Дубас (ВО “Свобода”). Його обрали у 2019-му на 32-й сесії міської ради. З того часу він був на всіх 12-ти засіданнях.

Найменше засідань – одне – пропустив Михайло Верес. Він став депутатом у 2018-му на 20 сесії міської ради.

ДО ТЕМИ: Нові вибори – нова партія: Виноградник балотуватиметься від “Платформи громад”

По два засідання впродовж каденції пропустили депутати Ігор Корсун (позафракційний), Василь Скиданчук, Олег Капустяк (ВО “Свобода”), Руслан Терешко (ПП ВО “Батьківщина”). Також два засідання пропустила Оксана Савчук (ВО “Свобода”). Вона склала повноваження на 28-й сесії міської ради, яка відбулася 16-го серпня 2019 року.

По три – Сергій Абрам’як, Віктор Синишин, Роман Онуфріїв (ВО “Свобода”), Віталій Мерінов (ПП “УКРОП”), Іван Гарасимко (“Об’єднання “Самопоміч”).

Депутати Івано-Франківської міської ради VII скликання, які пропустили найменше засідань. Інфографіка: Суспільне Карпати

Зауважимо, що перші два роки жоден з депутатів Івано-Франківської міської ради VII скликання не дозволяв собі повністю ігнорувати сесії.

Натомість у 2018-му жодного разу не прийшов на сесії Петро Гавриш (ВО “Свобода”). А у 2020-му таких було троє: Володимир Балагура (ОП БПП “Солідарність”), Ірина Кулинич та Сергій Гаєвський (ПП “УКРОП”).

Двоє депутатів впродовж каденції склали свої повноваження Віктор Анушкевичус (УНП) у 2018-му році та Оксана Савчук (ВО “Свобода”) у 2019-му.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм