Депутати міськради Кременчука вимагатимуть повернути потяг на Ворохту

На сесію міської ради Кременчука, яка відбудеться вже 3 вересня, винесуть питання «Про звернення депутатів Кременчуцької міської ради щодо відновлення поїзда №130/129 сполученням «Кременчук – Ворохта».

Про це пише Ратуша з посиланням на Кременчуцьку газету.

«У зв’язку зі скасуванням з березня 2020 року поїзда № 130/129 сполученням «Кременчук – Ворохта» місто Кременчук та всі прилеглі населені пункти залишились без пасажирського залізничного сполучення із західною частиною України. Прийняття такого рішення викликало значне обурення серед мешканців та гостей міста. Від громадян надходять численні звернення щодо незадоволення ситуацією, що склалася, адже залізничний транспорт є найбільш прийнятним та доступним видом транспорту, яким користуються всі верстви населення. Потяги у західному напрямку користуються підвищеним попитом серед населення. Протягом всього року курорти, розташовані у західній частині України, привертають велику кількість відвідувачів. Потягом «Кременчук – Ворохта» пасажирам було зручно діставатися до лікувально-санаторних та оздоровчих закладів без пересадок, заощаджуючи час та кошти. Вказаний потяг завжди мав стовідсоткову наповнюваність пасажирами.  Він складався з 16-ти вагонів та перевозив в середньому до 800 пасажирів на відстань близько 1200 кілометрів”, – йдеться в депутатському зверненні.

Депутати також вказують, що відміна сталого прямого пасажирського залізничного сполучення одного з найбільших промислових міст та прилеглих населених пунктів з цілим регіоном країни є неприйнятною.

ДО ТЕМИ: Через карантин в Івано-Франківську не зупинятимуться потяги

За умов діючих карантинних обмежень, пряме пасажирське сполучення є оптимальним для пасажирів, оскільки зменшує час поїздки, знижує навантаження на інший транспорт, яким люди вимушені скористатися через відсутність поїзда, знижує ризик захворювання завдяки мінімізації контактів та пересадок пасажирів.

І вимагають від керівництва Укрзалізниці вжити відповідних заходів реагування задля відновлення курсування поїзда № 130/129 сполученням «Кременчук – Ворохта».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм