Депутати з Івано-Франківської області взяли участь у з’їзді партії «Слуга Народу»

13 березня у Києві у з’їзді партії «Слуга Народу» взяли участь перші особи держави, народні депутати, депутати місцевих рад від «Слуги Народу», делегати від кожної з областей.

З’їзд видався результативним, адже було змінено структуру партії, створено нові органи: політрада, Національна рада громад, ухвалена нова редакція статуту і доктрина та інші не менш важливі рішення.

Національну раду у Івано-Франківські області представлятиме Народний депутат України Олена Вінтоняк. Нацрада стане майданчиком, де обговорюватимуть проєкти державних рішень щодо місцевого самоврядування, регіональної політики та її реалізацію.

На з’їзді також презентували молодіжний осередок партії та жіноче крило партії — Зе!Молодіжка та Зе!Жінки.

Координатор Зе!Молодіжки в Івано-Франківській області Максим Мензатюк зазначає:

«Зе!Молодіжка» почала офіційно функціонувати не тільки як молодіжне крило партії «Слуга Народу», а буде справжнім інструментом впливу на політику цієї вікової категорії. Невдовзі буде прийнято закон 3718 про основні засади молодіжної політики. Відтоді кожен матиме можливість спільно з нами влаштовувати життя для себе і свого оточення так, як він насправді прагне, реалізуючи свої спільні проєкти!».

Надія Левконович  депутат обласної ради, голова фракції «Слуга Народу» в Івано-Франківській області зазначила: «Країна мрії, про яку ми говорили на з’їзді, — це тисячі прийнятих рішень, сотні налагоджених процесів, десятки створених інституцій та щоденна праця кожного громадянина України.Ми зробили ще один крок до реалізації цієї «країни мрії» у життя».

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм