“Хотілося подивитися як фактично відбувається навчання”: Марцінків проінспектував франківський ліцей. ФОТО

Час, коли діти могли приходити на перший урок в піжамці, минув. Тепер не можна вимкнути мікрофон і сказати, що ти не відповідаєш на уроці через техніку. Діти знову встають рано, збирають рюкзаки й в сутінках ідуть гризти граніт науки у свої навчальні заклади.

Сьогодні “освітня середа” завітала до Івано-Франківського природничо-математичного ліцею імені Івана Пулюя, пише Ратуша з посиланням на сайт міського голови.

Як зазначає Руслан Марцінків, хотілося подивитися як фактично відбувається навчання та чи є у цьому процесі проблеми.

Вибрали для освітньої інспекції природничо-математичний ліцей, бо це один із кращих закладів міста. Хотіли подивитися як дітки працюють, обговорити актуальні проблеми, зокрема, щодо забезпечення обладнанням, тощо. А загалом цей заклад постійно змінюються на краще: тут зробили спортивний майданчик, оновили їдальню. Тут є пам’ятка архітектури, тому постійна турбота про її стан продовжує їй віку, – розповідає Руслан Марцінків.

ДО ТЕМИ: У Франківську е-реєстрація дітей до першого класу розпочнеться лише з 1 березня

Директор Івано-Франківського ліцею імені Івана Пулюя Мирослав Бідичак підкреслює, що тут чекали на відновлення звичного формату навчання.

Третій день як навчальний процес йде у звичному режимі. Ще є певні обмеження, але, однозначно, і педагоги, і учні з нетерпінням чекали цього моменту. Зараз є відчуття, що після тривалого карантину всі будуть цінувати особисте спілкування значно більше, ніж було раніше, – говорить освітянин.

ДО ТЕМИ: Школа повинна мати свого лікаря або укласти договір з медзакладом – Ляшко

З ним погоджується ліцеїстка 42 групи випускного класу Юлія Тарафенко. Каже, що випускники не особливо відпочивали, адже постійно потрібно було готуватися до ЗНО:

Я щаслива, що ми повернулися в ліцей, тому що це повертає нас у графік і дозволяє працювати краще. Дистанційне навчання в ліцеї було дуже хороше, працювали без збоїв. Але коли знаходишся дома, відволікаєшся на різні справи.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм