Дві франківські школи повністю перейшли на дистанційне навчання

Станом на 23 лютого в дошкільних закладах Івано-Франківська хворіє 66 працівників та дві дитини.

Про це під час оперативної наради повідомив директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук, пише Ратуша.

На самоізоляції перебуває 20 груп та 418 дітей.

Призупинили освітній процес у Черніївському дошкільному закладі та заклад дошкільної освіти №33 “Кристалик”. Там захворіло дуже багато працівників, – зазначив Максимчук.

У закладах загальної середньої освіти приблизна кількість дітей у 1-4 класах, які не відвідують школу становить 19%. Захворіло 92 працівники та 42 дитини.

Ми проводимо моніторинг два рази на день і хочу сказати, в нас є заклади, де справді висока захворюваність і є заклади, де нижча. Наприклад, вчора ми були в ліцеї №22, то з 700 дітей, які навчаються яв початковій ланці, лише 95 не приступили з понеділка на навчання. Якшо брати до прикладу ліцей №12, то в там в початковій ланці навчається 399, а вчора до освіти приступили тільки 93, – розповів освітянин.

За його словами, саме тому кожен освітній заклад має право з батьківською громадою приймати рішення щодо переведення навчання на дистанційний формат.

Додав, що вчора звернулися ліцей №12 і пасічнянська початкова школа, де висока захворюваність працівників, і відсьогодні вони працюють дистанційно.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм