Дві франківські лікарні потрапили у ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Протягом 12-16 жовтня бюджетні замовники в п’яти областях Західної України підписали 503 договори на загальна суму 35,6 млн грн за спеціальною процедурою закупівель для боротьби з COVID-19.

Друге місце в рейтингу витрат посіла Івано-Франківська область — 10,1 млн грн, пише Ратуша з посиланням на Наші гроші. Львів.

Лабораторне обладнання для тестування хворих на коронавірус за 2,7 млн грн замовила Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня. За договором, придбають ампліфікатор BMS MIC вартістю 1,13 млн грн та станцію для автоматичного виділення нуклеїнової кислоти за 1,5 млн грн.

ДО ТЕМИ: Франківська міська лікарня купила перший переносний УЗД-апарат для обстеження пацієнтів з COVID-19

До комплекту також входить ПЛР-бокс, лабораторний холодильник та спеціальні дозатори. Постачальником обладнання є компанія ТОВ «Некст Левел Діагностікс», – йдеться у повідомленні.

Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1 придбає переносну ультразвукову діагностичну систему. Договір уклали з ТОВ «Астріум», а його вартість 1,38 млн грн. У лікарні вже є два стаціонарні УЗД апарати, а переносну установку замовили, щоб проводити обстеження хворих на COVID-19, не порушуючи епідемічного зонування лікарні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм