Дві франківки потравили у ТОП-10 найяскравіших юних актрис. ФОТО

Інформаційна агенція «Главком» регулярно публікує рейтинги молодих перспективних українських акторів.

Цього разу увага направлена до нової плеяди акторів з глибинки, так би мовити, увага тим, хто працює «подалі від столиці», пише Ратуша.

У полі зору були молоді талановиті актори та актриси з різних регіонів великої України: всі вони мають дані, аби сяяти на найбільших сценах та кіноекранах. Серед них опинилися і двоє франківок

Не секрет, що в українській провінції часто можна розкопати унікальні поклади мистецького «бурштину». Не випадково кастинг-директори сучасного українського кінобізнесу протоптали перехресні стежки до Львова, Одеси, Франківська, Харкова у пошуках нових облич для українського кіно, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: «Проживали кожну мить із нашими захисниками»: актори Франківського драмтеатру зіграли виставу на Луганщині. ФОТО

Формуючи новий рейтинг «Главком» звернувся до колег з провідних театральних українських столиць. Профільним журналістам і критикам запропонували назвати перспективних і потенційно цікавих молодих акторів (на межі 30 років), які варті всеукраїнської уваги та ласих пропозицій з кіноіндустрії.

Інна Бевза

Лауреатка професійного конкурсу українських читців імені Лесі Українки. Дебют у театрі – роль Бель у виставі «Красуня і чудовисько».

За короткий термін зуміла увійти в топ найкращих франківський актрис. Сталось це після того, як хвацько зіграла Гуцулку Ксеню (у мюзиклі) та шекспірівську Джульєтту (в експериментальному театрально-топографічному проєкті режисера Ростислава Держипільського).

ДО ТЕМИ: Випадковості не випадкові: історії кохання франківських акторів. ФОТО

Одне слово, вродлива героїня – постійна вакансія у всіх театрах світу. Чудово співає, чудово рухається.

Народившись на Київщині, зуміла за пів року стати дівочим символом найпопулярнішого театру на Заході України.

Іванна Терлецька

Працювала у Франківському драмтеатрі, згодом пішла у самостійне плавання, займається педагогічною діяльністю.

Яскраво зіграла головну роль у виставі Ростислава Держипільського «Інтимна зона» за мотивами п’єси Володимира Винниченка «Закон». Але, на жаль, актриса вирішила шукати власну стежку поза прославленим театром.

ДО ТЕМИ: “Я, “Побєда” і Берлін”: завершились зйомки кінострічки, в якій франківський актор зіграв Скрябіна. ФОТО/ВІДЕО

Кажуть, у цю актрису з Франківська закохана добра дюжина столичних театральних акторів-легіонерів. «Краса – то страшна сила!», – казала колись Фаїна Раневська.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм