Двом прикарпатським медикам, які перехворіли на COVID-19, призначили пожиттєві виплати

Станом на сьогодні фонд соціального страхування України призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням на COVID-19, для чотирьох медичних працівників, які мають встановлену групу інвалідності та для двох медичних працівників, які мають встановлену стійку втрату працездатності.

Зокрема, виплату отримає лікар-кардіолог з Івано-Франківщини, якому було встановлено II групу інвалідності, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу фонду.

Загальна сума страхових виплат, які ФССУ щомісяця здійснюватиме для зазначених медичних працівників, становить 46 тисяч 245 гривень. Розмір щомісячної виплати для кожного медика визначено індивідуально залежно від ступеня непрацездатності і середнього доходу.

Раніше для цих осіб Фондом профінансував одноразові допомоги за кошти державного бюджету на загальну суму 2 мільйони 732 тисячі 600 грн (735 тисяч 700 гривень у разі II групи інвалідності і 630 тисяч 600 гривень – III групи інвалідності).

ДО ТЕМИ: За минулу добу у майже 600 прикарпатців діагностували COVID-19

Крім того, ФССУ призначив для них одноразові страхові виплати за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування на загальну суму 103 тисячі 830 гривень. Розмір зазначеної одноразової допомоги для кожного медика визначено індивідуально залежно від ступеня непрацездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму.

Також Фонд соціального страхування України призначив щомісячні страхові виплати, пов’язані із захворюванням на COVID-19, для медичних працівників, які мають встановлену стійку втрату працездатності, зокрема, для старшого фельдшера – лаборанта клініко-діагностичної лабораторії з Івано-Франківщини, якому встановлено 25% стійкої втрати професійної працездатності.

Загальна сума страхових виплат, які ФССУ щомісяця здійснюватиме для зазначених медичних працівників, становить 2 тисячі 323 гривні. Розмір щомісячної виплати для кожного медика визначено індивідуально залежно від ступеня непрацездатності і середнього доходу.

ДО ТЕМИ: В прикарпатських лікарнях перебуває більше 1500 пацієнтів з COVID-19

Крім того, ФССУ призначив для них одноразові страхові виплати за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування на загальну суму 12 тисяч 605 гривень. Розмір зазначеної одноразової допомоги для кожного медика визначено індивідуально залежно від ступеня непрацездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм