Двері, вивіски, фасади: що управління архітектури зробило у Франківську за минулий рік. ФОТО

Десяток оновлених дверей, реставрація фасадів, впорядкування вивісок – це те, чим займається міський департамент містобудування та архітектури.

На черговому засіданні виконавчого комітету вони прозвітували за свої минулорічні здобутки, пише Ратуша з посиланням сайт міського голови.

Директор департаменту Орест Кошик наголосив, що одним із ключових завдань управління архітектури,  у 2020 році була підготовка до розробки нової містобудівної документації на новостворену Івано-Франківську міську територіальну громаду.

А також спільно з працівниками комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій», провели інвентаризацію рекламних споруд та відреставрували фасад «Будинку з химерами» на Шевченка, 44, – додав він.

ДО ТЕМИ: Шліфування, зварювання і лакування: у Франківську реставрують заводські меблі. ВІДЕО 

Також розповів, що за бюджетні кошти минулого року вдалось відреставрувати десяток дверей, зокрема за адресами Грюнвальдська, 2, 15, Шевченка, 13, 53, Незалежності, 11, Бачинського, 2,3, Грушевського, 9 та на Січових Стрільців, 11.

Звіт департаменту можна переглянути тут: https://www.facebook.com/dma.if/posts/1337431543303114

Оцінив діяльність департаменту і міський голова Руслан Марцінків

Вже динаміка краща у департаменту архітектури. Мені дуже приємно, що проводяться реставрації елементів фасадів. Зокрема також ремонт «Будинку з химерами», що на вул. Шевченка, 44, а також відреставрували десяток дверей. 

Також додав, що до 30 березня можна подавати свої ідеї реставрації на програму “Бюджет участі”. Адже цього року з’явилась нова категорія “Реставрація елементів пам’яток архітектури”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм