Два садочки та ліцей: Руслан Марцінків проінспектував навчальні заклади Івано-Франківська. ФОТО

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків перевірив стан ремонтних робіт в ліцеї №21 (вул. ак. Сахарова, 36-А), а також у двох садочках – №9 «Дзвіночок» (вул. Є.Коновальця, 135) і №11 «Пізнайко» (вул. ак. Сахарова, 32А).

До перевірок також долучились директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук та депутат міської ради Ігор Корсун, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови.

В ліцеї №21 ремонтують їдальню за проєктом, який переміг у конкурсі «Бюджет участі». Також в навчальному закладі замінюють системи опалення, вікон та утеплення.

Ми дуже вдячні за підтримку, та радіємо що наш ліцей переміг у конкурсі «Бюджет участі», та наша їдальня нарешті буде працювати на повну потужність.  Також в нас триває розширення, додались нові три кабінети, які ми сучасно облаштовуємо,– розповідає в.о. директора ліцею №21 Олександра Лесюк.

Читайте також: Руслан Марцінків: Дистанційне навчання не замінить “живого” навчання у школі

Завідувачка ДНЗ №11 «Пізнайко» Ірина Стасюк каже, що у садочку за програмою НЕФКО утеплюють фасад і групові кімнати, також замінюють системи опалення та вентиляції.

Також були у садочку «Дзвіночок». Він вже давно потребував капремонту, адже йому більше 50 років. Тому прийняли рішення зробити там комплексний ремонт, – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм