Франківський ґік-винахідник потрапив у бізнес-шоу Володимира Дантеса. ФОТО/ВІДЕО

Український співак, телеведучий і блогер Володимир Дантес випустив 10 серію свого авторського шоу “Мам, я роблю бізнес!”, яке частково знімав у Івано-Франківську.

В кожному випуску Дантес подорожує містами України і розповідає про українські стартапи та історії їхніх засновників, пише Ратуша.

Цього разу блогер познайомив глядачів з мешканцем Івано-Франківська – Іваном Стецюком, який близько року виробляє меблі з автомобільних запчастин.

ДО ТЕМИ: “Знайти своїх”: Тіна Кароль презентує новий альбом. ФОТО/ВІДЕО

За фахом хлопець радіофізик, але ще в університеті зрозумів, що ця професія не для нього.

Все дуже просто: я люблю машини. У мене є багато фотографій машин. Я колись вів автомобільний блог, шукав людей з класними автомобілями, мені завжди було цікаво хто вони, хотів завжди проїхатись, – розповідає Іван Стецюк.

Володимир Дантес назвав хлопця “ґік-винахідником” і сказав, що той займатиметься цією справою, навіть якщо за неї перестануть платити.

Мене спочатку не розуміли, чекали поки я піду на нормальну роботу і перестану займатись дурницями, – каже Іван. – Я працював фотографом, у мене був шеф, зарплата постійна, трудова книжка. За гроші, які я віддавав на податки, можна було купити гаражів і отримувати більше грошей за оренду.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм