Гуляли на весіллі і дискотеках: на Прикарпатті відкрили 3 кримінальні провадження

На Прикарпатті відкрили три кримінальні провадження за порушення карантинних обмежень, зокрема, масових гулянь на весіллі і дискотеках.

Про це Суспільному Карпати повідомив заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Остап Білейчук, пише Ратуша.

На даний час маємо уже три кримінальні провадження по Івано-Франківську, Тисменицькому і Коломийському районах. Їх порушено за статтею 325 Кримінального кодексу України. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться досудове слідство щодо встановлення усіх фактів, а саме – наслідків, які спричинили саме ці заходи, під час яких були виявлені порушення, – розповів Остап Білейчук.

За його словами, це були грубі порушення – масові гуляння (понад сто людей) на весіллі і дискотеках. Зараз правоохоронці встановлюють осіб, які брали участь у святкуваннях, проводять допити свідків та очевидців.

ДО ТЕМИ: Власників ресторанів «Pasage Gartenberg» і «Cruce de Gustos» можуть оштрафувати за порушення карантину

Станом на сьогодні, на Прикарпатті працює від 40 до 50 мобільних груп працівників поліції разом з представниками органів місцевого самоврядування та Держпродспоживслужби.

Від початку пандемії складено 803 протоколи про порушення карантину. Уже є позитивні рішення – понад сто, за що люди понесли покарання. Це є неприємно, але іншого шляху ми не бачимо, як заставляти людей дотримуватися. Тому мусимо реагувати і дотримуватися закону, – зазначив Білейчук.

Впродовж вихідних днів – 6-8 листопада – правоохоронці склали 46 протоколів про адміністративні порушення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм