“Що ближче паркуєшся до центру, то дорожче будеш платити”, – Михайло Смушак про паркування у Франківську

Збір за паркування – це один зі способів наповнення бюджету. За останні роки надходження до бюджету коштом цих зборів суттєво зросли. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків ініціював питання щодо збільшення ставки збору за парковки в середмісті. І це сколихнуло жваву дискусію в соцмережах.

На 7 найпопулярніших питань про міські парковки відповів заступник міського голови, директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківська.

  1. Парковки – в руках приватників?

Парковки не приватні. Але керують ними приватні оператори, які співпрацюють з містом за угодами.

2. Що роблять оператори?

Підприємець, що виграв лот на паркування, обслуговує території, наносить розмітку. А також покриває витрати на забезпечення роботи парковок: паркомати, заробітню плату паркувальників, утримання майданчиків, податки тощо. І, звичайно, має прибуток. До бюджету з тарифу іде ставка збору за кожен метр парковки.

ДО ТЕМИ: У одній з вулиць Франківська облаштували місця для паркування та тротуарні доріжки. ФОТО

3. І багато з того має місто?

Якщо порівнювати з цифрами в масштабі бюджету міста, то частка доходу від парковок не дуже велика. Але відчутна. Наприклад, за минулий (2020 рік) парковки принесли місту більше грошей, ніж за всі роки незалежності. А це (без урахування повної ставки за 4 квартал) – понад 1 049 113 грн.

4. Чого цифри такі маленькі? Більше не може бути?

Грошей буде більше. Плануємо збільшити надходження до міського бюджету від збору за паркування. Наприклад, через збільшення ставки збору. Ставки, а не тарифу. Тариф не впливає на розмір збору. Тобто більше платити до бюджету міста мають оператори, а не автомобілісти. А ще буде збільшення кількості місць для паркування, забезпечення роботи всіх парковок (наразі на деякі парковки проведено конкурс, але вони з різних причин не працюють).

5. А операторів по блату набирають?

У місті ще раніше було проведено відкриті конкурси, на яких визначено операторів парковок. З ними є діючі угоди, які просто так розірвати ми не можемо. Хіба не будуть сплачувати збір за паркування в бюджет, або не виконуватимуть інші умови.

6. То що, вже й машину не буде де поставити, щоб гроші не платити?!

У світі давно напрацювали методологію та методику формування тарифів на паркування. Що ближче паркуєшся до центру, то дорожче будеш платити. Чим далі від центру – тим парковки дешевші. А ще далі – безкоштовні.

7. А давайте заберемо у операторів парковки, хай будуть комунальними!

Я особисто є прихильником комунального оператора парковок, на мою думку, він доцільний. Але є діючі угоди з приватними операторами. Коли угоди закінчаться, цілком можливо, що будемо виносити на обговорення питання про перехід до комунальних парковок.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм