Громади Прикарпаття підписують з Олександром Шевченком Меморандуми про підтримку та співпрацю

Кілька територіальних громад Прикарпаття ініціювали підписання Меморандумів про підтримку та співпрацю з кандидатом в народні депутати України Олександром Шевченком.

Вже підписані такі Меморандуми з головами об’єднаних територіальних громад Старих Богородчан та Пасічної. 

Готується підписання документів з Яремчанською, Дзвиняцькою, Переріслянською та іншими громадами.

Олександр Шевченко переконаний, що наша віра, наша спільна праця зможуть зробити Прикарпатський край процвітаючим, а наші громади, міста і села заможними, комфортними і красивими: «Успішні та процвітаючі громади – це неодмінно результат спільної щоденної клопіткої роботи та співпраці різних рівнів влади, в тому числі і вашого представника у Верховній Раді України».

Меморандуми стосуються допомоги у відновленні соціальної інфраструктури (ремонт та добудова садочків, шкіл, ФАПів). Але найперше, – це відбудова місцевих доріг, які в населених пунктах громад часто у жахливому стані.

Уже за 3 роки у кожній громаді 87 округу команда Олександра Шевченка намагатиметься відбудувати усі дороги місцевого значення.

«Дороги. Інвестиції. Розвиток громад» – такою я бачу практичну стратегію розвитку Прикарпаття. Якісні дороги – необхідна передумова розвитку краю. По відбудованих дорогах до нас приїдуть туристи та інвестори, будуть створені робочі місця з гідними зарплатами. Досвід нашої команди свідчить про те, що ми вміємо залучати кошти для будівництва доріг та соціальних об’єктів: шкіл, клубів, амбулаторій, спортивних об’єктів, благоустрою з різних джерел. Але для більш ефективної роботи мені необхідне «право на владу», яке значно додає можливостей у відстоюванні інтересів нашого краю, наших громад в центральних органах влади», – розповідає Олександр Шевченко.

Підписані Меморандуми, каже Олександр Шевченко, об’єднують його та жителів територіальних громад у досягненні великих цілей, до яких спільно дійти буде значно легше.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм