Городенківська лікарня переповнена “ковідними” хворими

У Городенківській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування зайняті всі 120 ліжок, призначені для хворих на коронавірус. У зв’язку з відмовою пацієнтів госпіталізувовувати в Богородчанський госпіталь, цими вихідними в медзакладі розгорнули додатково ще 30 ліжок.

Про це на сторінці “КНП “Городенківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” повідомила Ірина Ілленко, пише Ратуша.

За її словами, всі 99 кисневих ліжко-місць та апарати ШВЛ зайняті. В терміновому порядку в лікарні докупили ще п’ять кисневих масок-шоломів.

ДО ТЕМИ: Марцінків: До п’ятниці має бути ще 100 ліжок для пацієнтів з COVID-19

Також тільки за минулий тиждень у лікарні захворіло більше десяти медпрацівників.

Нажаль, за тиждень померло четверо хворих, які перебували в реанімації. Різко зросло споживання кисню протягом останніх трьох днів до 1,5 – 2 тон в добу. Дуже прикро, але значно зросла захворюваність серед медичних працівників, захворіло більше 10 чоловік за тиждень. Призупинена планова госпіталізація ,медичні огляди, обслуговуємо тільки ургентні випадки. Введено повний карантин на відвідування пацієнтів, з метою уникнення інфікування післяопераційних хворих. Лікарня переповнена, – написала Ірина Ілленко.

Нагадаємо, за минулу добу на COVID-19 захворіло 649 прикарпатців. Загалом від початку пандемії на Прикарпатті інфікувались 66 609 людей.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм