Голодні діти без взуття та одягу: у горе-матері з Коломиї забирають дітей. ВІДЕО

Занедбані діти у державній квартирі. Мати заперечує свою провину.
Занедбані діти у державній квартирі. Мати заперечує свою провину.

Без світла, газу та гарячої води. Замість ліжка стара ковдра, їжі-багет з олією, а іграшки дітям замінили ніж та сапа.

В таких нелюдських умовах у XXI столітті у коломийській багатоповерхівці проживають п’ятеро маленьких дітей, повідомляє кореспондент Ратуші.

Матері 38 років, у неї 6 дітей. Старшому синові скоро виповниться 18 років. На даний момент він не проживає з горе-матір’ю. А п’ятеро малюків віком від 3 до 10 років, майже не виходять з квартири. Мати Мар’яна розповідає, що немає грошей на взуття.

«Старший син прийде обкурений тою шмаллю, прийде буянить, б’ється, душить. Зверталась усюди, але мене від одного до другого посилали»,-пояснює жінка, чому занедбала квартиру.

Дітей вилучають вперше. Жінка запевняє, що за дітьми доглядає, переодяг, готує їсти. Але сусіди все заперечують, розповідають,що у матері є проблеми з алкоголем.

До квартири звідки вилучають дітей прибула поліція.

«Не одноразово ми сюди приїжджали на виклик. У мами часті конфлікти з старшим сином. Він тікає з дому, зловживає алкоголем, коли приходить додому починає скандалити»,- розповідає Руслан Глушков, інспектор коломийського відділу поліції.

Трьох кімнатну квартиру сім’ї виділила Коломийська районна рада, щомісяця жінка отримує близько 13000 гривень допомоги. Вони перебувають під супроводі соціальних служб.

«Протягом тривалого часу надавалась різноманітна допомога. Дана сім’я мала допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, мали супровід соціального працівника. Все здійснювалося в повному обсязі згідно побажань мами і потреб дітей»,- повідомляє Ірина Трачук, директорка ЄЦНРтСП.

Згідно з карантинними обмеженнями дітям зробили швидкі тести. У двох малюків виявили коронавірус. У зв’язку з цим дітей матері повернули.

Відео: НТК

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм