Голова Івано-Франківської ОДА офіційно представив свого першого заступника. ФОТО

В Івано-Франківській обласній держаній адміністрації офіційно представили новопризначеного першого заступника голови ОДА Андрія Ярмольського.

Про це повідомляє пресслужба відомства, пише Ратуша.

Вважаю Андрія Ярмольського командною людиною, яка у своїй роботі, в першу чергу, керується конструктивом. Наш план дій спрямований на реалізацію ефективної стратегії розвитку області. Лише спільними зусиллями та плідною працею нам вдасться досягти хороших результатів, – наголосив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

ДО ТЕМИ: Відомо, чим займатиметься новий заступник голови Івано-Франківської ОДА

Новопризначений перший заступник Андрій Ярмольський зауважив, що призначення на цю високу посаду для нього є передусім надзвичайною відповідальністю.

Я буду дотримуватися принципу згуртованої командної роботи. У мене є бачення щодо можливостей покращення і підсилення роботи. Основний її пріоритет – це результативність, логічність та послідовність. Вважаю, що має бути одна логіка і стратегія наших дій. Необхідно підвищити коефіцієнт корисності наших справ для області й країни, а це означає оптимізувати себе, в першу чергу, налаштувати свій робочий час, графік і оптимізувати владні структури, – зазначив Андрій Ярмольський.

Ярмольський Андрій Ігорович – є директором і засновником низки юридичних фірм у Дніпрі та Києві. Фахівець в галузі права, член Національної асоціації адвокатів України, член Асоціації правників України. Свого часу керував профспілкою працівників прокуратури міста Луцька. Розпочав юридичну практику в господарських та адміністративних спорах ще з студентських років. Мав досвід роботи в органах прокуратури, де займався злочинами у сфері економіки. З 2015 року є практикуючим адвокатом. Андрій Ярмольський – син екс-голови Луцької РДА Ігоря Ярмольського, який також став радником очільника Івано-Франківської ОДА. Був керівником юридичного блоку компанії «Investment Service Ukraine – Інвестмент Сервіс Юкрейн». До сфери його професійної спеціалізації відносились питання юридичного обслуговування іноземних клієнтів при здійсненні ними інвестицій в Україну. Засновник адвокатського об’єднання «Ісу Лоєрс» (м. Дніпро) та “ФІНКОРД ІНТЕЛІДЖЕНС” (м. Київ), яким керує разом з Єдуардом Грековим.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм