На Івано-Франківщині стартують екстремальні 32-годинні перегони. ВІДЕО

IF-race - одні з найдовших та найнасиченіших перегонів в Україні.
IF-race - одні з найдовших та найнасиченіших перегонів в Україні.

10-12 липня в Івано-Франківській області стартують одні з найдовших та найнасиченіших перегонів в Україні — екстремальні 32-годинні перегони IF-race.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Департаменту молодіжної політики і спорту.

Пригодницькі перегони, або їх ще називають мультигонками чи adventure race, це багатопрофільний командний вид спорту що включає в себе орієнтування на місцевості, в основному важко прохідні дикі території, – йдеться у повідомленні.

Основні дисципліни в пригодницьких гонках це трекінг з орієнтуванням з допомогою карт, їзда на велосипедах, сплави на байдарках.

Крім того, гонки можуть охоплювати такі дисципліни як скелелазіння, спуски в печери, катання на конях, катання на лижах та сплав на гірських річках.

Цей спорт не є таким масовим, як наприклад марафонський біг чи трейлранінг, оскільки тільки найсильніші спортсмени можуть витримати випробування яке триває більш як 24 годин без сну і відпочинку, – говориться в повідомленні.

Зазвичай відстані, які долають команди під час перегонів, перевищують 100 км. Це спорт для людей, які сильні не тільки тілом, але і духом.

Організатори також пропонують коротші, 10-годинні дистанції для людей, котрі хочуть познайомитись з цим видом спорту. Для них інструктори показуватимуть як правильно користуватись мотузками, як проходити технічні етапи, а також нададуть все альп-спорядження.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм