В Івано-Франківську затвердили нові правила розміщення зовнішньої реклами. ВІДЕО

Тепер штрафуватимуть навіть за неохайну рекламу.
Тепер штрафуватимуть навіть за неохайну рекламу.

Досі правила розміщення реклами поширювалися лише на місто. Тепер це стосуватиметься усіх населених пунктів Івано-Франківської ОТГ.

Вартість розміщення реклами залежатиме від конструкції. В середньому ціна зросте на 100 гривень за місяць, пише Ратуша з посиланням на Канал 402.

Окрім того, якщо раніше штрафували лише за самовільні вивіски, то тепер звертатимуть увагу і на охайність реклами

Ввели таке поняття, як неохайний вигляд об’єкту зовнішньої реклами. Наприклад, якщо конструкція білборду крива чи постер висить обдертий, то за це передбачена адміністративна відповідальність від 80 до 100 неоподаткованих мінімумів,- розповів начальник управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Орест Кошик.

Також у місті постійно ведеться боротьба з незаконною рекламою. Комунальники кажуть, що тільки від початку цього року демонтували близько 250 самовільно встановлених вивісок.

Це по цілому місту така ситуація. Інспекція працює, але сьогодні вони описали, а завтра собі знов хтось поставив, а післязавтра знов. Там дали дозвіл, а там ще якась ситуація. І от постійно по колу поки що крутимося, – прокоментував директор міського департаменту комунальної і житлової політики Михайло Смушак.

Наразі штраф за самовільно встановлену рекламу становить від 850 до 1700 гривень.

Виконком затвердив нові правила розміщення зовнішньої реклами

Більші тарифи та нові штрафи. Виконком затвердив нові правила розміщення зовнішньої реклами. Зокрема, якщо досі вони поширювались тільки на місто, то тепер це стосуватиметься всіх населених пунктів Івано-Франківської ОТГ.

Опубліковано Канал 402 Четвер, 16 липня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм