В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні офіційно представили генерального директора. ФОТО

Сьогодні офіційно представили новопризначеного генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Тараса Мельника.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА, пише Ратуша.

Нагадаємо, 31 липня його призначення на відповідну посаду під час засідання сесії Івано-Франківської обласної ради підтримали 52 депутати.

Представила Тараса Мельника заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка:

Бажаю вам професійних здобутків та успішного вирішення проблем, які є у вітчизняній охороні здоров’я у час реформ. Виклики є складні, але Ваш професіоналізм і віра Вашого колективу у Вас допоможе їх здолати.

Новий генеральний директор подякував за виявлену йому довіру.

Кожна дитина, у якої виникне необхідність звернутися у цей лікувальний заклад, буде знати, що її чекають висококваліфіковані, лагідні та ніжні руки дитячих лікарів,- наголосив Тарас Мельник.

Раніше, 4 лютого відбулося засідання конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я ОДА щодо зайняття посади генерального директора ОДКЛ.

Найбільше балів набрав заступник медичного директора з хірургічної роботи Тарас Мельник, проте депутати не підтримали його кандидатуру.

31 липня під стінами Івано-Франківської облдержадміністрації відбувся мітинг на підтримку Тараса Мельника на призначення генеральним директором обласної дитячої клінічної лікарні

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм