В Івано-Франківській міський громаді відкрили ще два ЦНАПи. ФОТО

У Добровлянах та Колодіївці урочисто відкрили територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг.

Обидва працюватимуть у приміщенні сільської ради, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінкові.

За словами керівника Центру надання адміністративних послуг Івано-Франківська Богдана Пителя, тут будуть доступними 210 адмінпослуг.

ДО ТЕМИ: Франківський ЦНАП святкує 10 років. ФОТО

Серед них: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, архітектурні та земельні питання, питання опіки та піклування. Також можна буде оформити комплексну послугу «єМалятко» та зробити транспортну картку «Галка».

Тобто тут доступні всі ті послуги, що й головному офісі, крім оформлення паспорта громадянина України, закордонного паспорта, водійських посвідчень та реєстрації авто. Причина цього – для оформлення цих документі необхідне спеціальне обладнання. Тому наразі ці послуги можна отримати лише в центральному відділенні ЦНАПу, – розповів Богдан Питель.

Також у селах доступна і послуга «Мобільний адміністратор»: людина залишає заявку і адміністратор приїде до неї додому. Цей сервіс в Івано-Франківську запровадили одними з перших в Україні.

Дуже раді, що ця подія відбулася. Для нас це велике свято. Не треба нікуди їздити – все тепер у нас вдома, – зазначив в.о. старости Добровлян Дмитро Кашуба.

ДО ТЕМИ: Коломийський ЦНАП став доступнішим для маломобільних груп населення. ВІДЕО

Руслан Марцінків привітав мешканців з цією подією:

З 1 січня перелік послуг, які надаватимуться на місцях буде збільшено до 300. Працюємо над тим, щоб кожна громада, яка приєдналася, мала свій ЦНАП. Тішимося, що Івано-Франківськ розширюється та збільшується. Наша мета – зробити так, щоб після об’єднання стало краще і мешканцям міста, і мешканцям сіл.

Та додав, що наступні територіальні підрозділи відкриються в Узині та Братківцях.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм