В Івано-Франківську утеплять 44 навчальні заклади. ФОТО

Івано-Франківськ та Північна екологічна фінансова корпорація “НЕФКО” співпрацюють з 2007 року з метою впровадити енергоефективність в 56 навчальних закладах міста.

Нещодавно вони підписали кредитну угоду про додаткове фінансування масштабного проекту, як повідомив директор “НЕФКО” Тронд Мое, пише Ратуша.

За його словами, нові фази проекту – фази II та III – мають на меті оновити додаткові 44 будівлі. Як очікується, вони призведуть до ще 2300 тонн щорічного скорочення СО2 та принесуть понад 420 000 євро щорічної економії коштів.

ДО ТЕМИ: На Коломийщині відкрили новий дитячий садок. ВІДЕО

Цього року завершився перший етап масштабного проекту з енергоефективності, включаючи реконструкцію реабілітаційного центру та дитячих садків № 4, 16, 18, 23, 33 та 36. Впроваджені заходи з енергоефективності у ці 7 будівель призведуть до щорічної економії витрат на загальну суму близько 140 000 євро для міста, –

Фінансування для етапів I-III забезпечене компанією “НЕФКО”, Івано-Франківськом, Швецією та Фонд партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища Східної Європи – E5P.