В Івано-Франківську розширюють будинок нічного перебування. ФОТО

Окрім територіального збільшення, планують залучити нових працівників.
Окрім територіального збільшення, планують залучити нових працівників.

Міська влада для будинку нічного перебування виділила додаткові приміщення на першому поверсі, в яких наразі триває капітальний ремонт.

Заклад розділять, нове приміщення налічуватиме шість кімнат. Це допоможе розширити комплекс соціальних послуг, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

У кімнатах на першому поверсі зможуть поселитися ті, хто вже адаптувався. У старому, підвальному, приміщенні прийматимемо ще тих, хто ще у стані залежності. Окрема локація, з окремим входом та повністю відокремлена від іншої частини приміщення – це для людей, що постраждали від домашнього насильства. Наразі виділяємо для них 2 кімнати, – розповів директор «Будинку нічного перебування» Іван Боберський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську хочуть відновити витверезники

Очільник міста запевнив, що розширення закладу – необхідне, адже росте територіальна громада і тому є потреба у збільшенні послуг.

Тут допомагають тим, хто з різних причин опинився у критичному становищі та потребує притулку. Це не завжди ті, хто зловживають алкоголем чи ведуть асоціальний спосіб життя. Є випадки, коли потрібна допомога жертвам або тим, хто вирішив повернутися до нормального способу життя, але не має де жити. Для них якраз і виділили нове приміщення, – зазначив Руслан Марцінків.

Окрім територіального збільшення, планують залучити нових працівників. Зокрема медиків, які стежитимуть за станом здоров’я постояльців і психолога, що допомагатиме пережити важкий період та повернутися до звичного життя.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм