В Івано-Франківську з’явилися ще дві заправки для електрокарів. ФОТО

Тепер у Івано-Франківську є три електрозаправки.
Тепер у Івано-Франківську є три електрозаправки.

Станції встановлюються за проєктом “Транскордонна зелена транспортна мережа – ключове рішення для доступності та сталої мобільності”.

У програмі беруть участь Угорщина, Словаччина, Румунія та Україна за підтримки Європейського Союзу, повідомили на офіційному сайті мера, пише Ратуша.

Наразі у місті уже є одна зарядна станція на вул. Галицька, 85А. Ще дві заправки для екологічних електромобілів встановили біля «Промприладу» (вул. Академіка Сахарова, 23) та кінотеатру «Люм’єр» (вул.Михайла Грушевського, 3). Ще одну таку станцію невдовзі встановлять на ДП ВО «Карпати» (вул. Галицька, 201).

Проєкт націлений на екологічні види транспорту, збільшення сталої мобільності, електротранспорт, тощо. Загалом по гранту має бути встановлено 8 електрозаправок по Івано-Франківській (Долина, Надвірна, Яремче, Снятин, Коломия) та Закарпатській областях, – коментує начальник Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк.

До ініціативи долучилася компанія «Вольт Авто». Її співзасновник Тарас Назарук каже, що заправку встановила компанія «Go To-U» за кошти ЄС та спільно з Івано-Франківською міською радою.

Дуже важливо, що у нас розвивається електро- та екологічний транспорт. Ми виграли грант ЄС і долучилися до проєкту, що поєднає країни Карпатського єврорегіону, щоб людина могла електромобілем комфортно проїхати по всьому «кільці» країн, об’єднаних Карпатами. Думаю, що це дуже хороший і показовий проєкт, – говорить міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм